Artan Sakaj bëhet trajner , në kategorin e dytë

0
SHPËRNDAJE

Ish kapiteni i Flamurtarit Artan Sakaj ka nisur një aventurë te re teksa ka marë drejtimin e Orikut ne kategorin e dytë .

Artan Sakaj

Sakaj ka zevendesuar ne ate postë trajnerin Gentian Mezani i cili u largua dy jave me pare për te marë drejtimin e Lacit , ne ndeshjen e kalur drejtimin Orikut vetem për ate ndeshje mori ish trajneri i sezonit te shkuar Albert Haxhija , cili kte sezonë ka pranuar te qendroj ne staff dhe jo në pankinë , duke i hapur rrugën trajnerve te ri.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.