Arturo Vidal vulos fitoren e Kilit (video)

0
SHPËRNDAJE

Dy gola nga Arturo Vidal dhe dy të tjerë nga Mauricio Pinilla i Atalantës vulosën fitoren bindëse 1-4 të Kilit në fushën e Venezuelës, ekip ky që renditet i fundit në eliminatoret e Botërorit. Me këtë fitore Kili ngjitet në vendin e katërt duke qëndruar në mesin e ekipeve që do të shkojnë në Botërorin e Rusisë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.