As tek Skënderbeu, as tek Bylis. Lima përfundon tek Kukësi

0
SHPËRNDAJE

imageSuperiorja/ Mateus Lima do të luajë sezonin e ardhshëm në Superligë, por jo tek Skënderbeu dhe Bylis ku ka qënë në provë, por tek ekipi i Kukësit. Pasi nuk arriti të gjente gjuhën e përbashkët me kampionët e Skëndebeut, por edhe me ekipin ballshiot, tashmë sulmuesi brazilian pritet të jetë pjesë e verilindorëve. Mësohet se lojtari ka arritur akordin dhe tashmë pritet të veshë fanellën e Kukësit në sezonin që po afron.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.