Asambleja e FSHF/ Përfundon raundi i parë, Duka kryeson ndaj Finos. Ja rezultati

0
SHPËRNDAJE

Futbolli shqiptar zgjedh sot nga Durrësi drejtuesin e ri për 4 vitet e ardhshme si dhe anëtarët e rinj të Komitetit Ekzekutiv.

12:20 Ne perfundim te raundit te pare te numerimit, asnje nga kandidatet nuk e ka arritur 2/3 e votave te nevojshme per t’u shpallur fitues.

Deri tani numerimi:

Duka 39

Fino 22

4 te pavlefshme

12:17 Nga numerimi i votave deri tani duket se gara eshte koke me koke.

12:11. Mbyllet proçesi i votimit. Nis numërimi i votave.

11:50 Presidenti i Luftëtarit, Grigor Tavo e pa dy herë fletën e votimit dhe ishte pishman për zgjedhjen e tij.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU