Asllani firmos në Gjermani te Wirges

3
SHPËRNDAJE

13090253_1708773079382619_311635336_n
Denjol Asllani

Futbollisti i ri 16 vjecar, Denjol Asllani ka kaluar me sukses proven ne klubin gjerman te Oberligas, Wirges FC duke e bere te mundur firmosjen ne kete ekip. Asllani eshte formuar ne Akademine e Futbollit Dean ku ka luajtur ne rolin e mesfushorit te qendres dhe shihet si nje futbollist me vlera dhe premtues per te bere edhe hapa te tjere perpara ne karriere.

3 KOMENTET

Comments are closed.