Atalanta dhe Berisha shkëlqejnë në Itali

0
SHPËRNDAJE

berisha-554708-660x368Nuk ndalen as në shtëpinë e Sasuolës. Skuadra e Atalantës në të cilën aktivizohet edhe portieri ynë Etrit Berisha, ka arritur të fitoja 3-0 në fushën e tyre. Ndërkohë që Berisha duke ecur në sinkron me skuadrën e tij ka zhvilluar një performancë të shkëlqyer. Tre ndeshjet e fundit Atalanta nuk ka pësuar gol.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.