Atalanta fiton, Berisha në formë

0
SHPËRNDAJE

 

berisha-atalanta-debutimi-653x420-650x358Etrit Berisha dhe Atalanta s’dinë të ndalen. Sërish një fitore kësaj here ndaj Xhenoas me shifrat 3-0. Portieri kuqezi zhvilloi një performancë pozitive duke bërë edhe pritje decizive, edhe pse rastet në portën e tij ishin me pikatore.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.