Atalanta prezanton mbrojtësin e Milanit

0
SHPËRNDAJE

7a95b21456dc52bd4ca1cc57f1fe89c4_169_l
Paletta prezantohet te Atalanta

Gabriel Paletta ka kaluar te Atalanta dhe që në prezantimin e tij të pare me ngjyrat e klubit të ri, ish-mbrojtësi i Milanit është shprehur se i kishte dhënë fjalën këtij klubi duke parë se me sa ngulm e kërkonte.

“Ky klub ka treguar dëshirë të madhe të më bënte të vetin”, tha Paletta për Atalantën. “Më kërkuan edhe klube të tjerë por i dhashë fjalën Atalantës. Dua të kapim dhjetëshen e parë në renditje e pse jo të hyjmë edhe në kupat e Europës.”

S'KA KOMENTE

Comments are closed.