Austri/ Edhe Avdijaj e nis me gol

0
SHPËRNDAJE

Fenomeni Donis Avdijaj e nisi edhe këtë vit aty ku e ka la edicionin e kaluar, me gol. Kësaj radhe preja e talentit shqiptar që luan për Sturm Graz ishte Hartberg. Sturm fitoi 0-6 si udhëtues dhe goli i pestë i takimit mbajti firmën e Avdijajt që pritet në një të ardhme të afërt të bëhet pjesë e Kombëtares sonë kuqezi. Ndeshja në fjalë ishte e vlefshme për turin e pare të kupës së Austrisë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.