Autobuzë nga Kukësi dhe Kamza për tifozët

0
SHPËRNDAJE

tifozet-1-645x330Drejtuesit e Kukësit kishin lajmëruar më parë për vendosjen e autobuzëve falas për tifozët e ekipit të tyre për të mbështetur verilindorët në ndeshjen e së enjtes në Elbasan ndaj Austrisë së Vjenës.

Ata kanë vendosur 3 autobuzë falas për tifozët që udhëtojnë nga Kamza, dhe dy autobuzë të tjerë që nisen në orën 13:00 nga Kukësi.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.