Avancon tratativa Partizani-Malota

0
SHPËRNDAJE

imageSuperiorja/ Skuadra e Partizanit e ka gati lëvizjen e rradhës. Nuk bëhet fjal për ndonjë lojtar të panjohur. Renato Malota është një njohje e vjetër e kampit të kuq, sepse ka qenë pjesë historike e asaj skuadre që luftoi për të mbijetuar në ‘varfëri’ të plotë.

Gjithsesi, rikthehemi në kohën aktuale. Pas shumë negociatash, duket se palët janë shumë pranë akordit. Gjithsesi, Kukësi dhe Tirana po garojnë me të kuqtë në këto momente. Të shohim se cili do të arrijë i pari në finish.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.