Avdijaj, i pafat

0
SHPËRNDAJE

avdijaj shalkeDonis Avdijaj ka qenë i pafat në nisjen e përgatitjeve me Shalken në Kinë.

Sulmuesi shqiptar ka pësuar një dëmtin në një nga seancat stërvitore e do të duhet të mungojë për disa javë.

Lojtari ka probleme në menisk dhe ka udhëtuar drejt Gjermanisë ku do të jetë nën kujdesin e stafit mjekësor.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.