Avdyli rikthehet në Kosovë

0
SHPËRNDAJE

firmos avdyliIsh-portieri i Tiranës Ilir Avdyli është rikthyer në Kosovë dhe ka firmosur me Llapin.

Avdyli dëshironte të mbetej në Superiore dhe tentoi të bindte Vllaznisë, por kjo nuk ka ndodhur.

Tashmë ai do të luajë me ekipin e qytetit të tij në Kosovë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.