Avelino mposhtet, Gjimshiti ndëshkohet

0
SHPËRNDAJE

Berat Gjimshiti
Berat Gjimshiti

Skuadra e Avelinos dhe mbrojtësi kuqezi Berat Gjimshiti, kanë humbur sonte 3-0 ndaj Spal në transfertë. Gjimshiti ishte titullar. Në minutën 80 ai është ndëshkuar me kartonin e verdhë. Avelino luajti me 10-të lojtar për 10-të minutat e fundit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.