Babai i Vidal sërish në telashe

0
SHPËRNDAJE

1633338299-arturo-vidal-bayern-wechsel-2na7

Sërish telashe për Artudo Vidal, mesfushori i Bayern Munchen dhe kombëtares së Kilit. Babai i tij Erasmo është arrestuar në mëngjes në Kili teksa ka dal në mes të rrugës duke treguar nervozizem dhe ka qendruar aty duke rrezikuar të shtypet nga makinat që vinin nga të dyja krahët e autostradës.

Ky nuk është arrestimi i parë i Erasmo Vidal, në verë teksa i biri prezantohej tek Bayern, ai arrestohej në vendlindje me 600 mg kokainë dhe dy thika.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.