Bacary Sagna shijon Miamin me bashkëshorten e tij

0
SHPËRNDAJE

 

11707409_10153481317367094_4945209952274614694_n 11659315_10153481317372094_7283740732210246836_nDuket se Bacary Sagna ka menduar seriozisht për pushimet e tij duke u relaksuar në Miami me bashkëshortën Ludivine Kadri. Mediave dhe paparacëve nuk i ka shpëtuar performance e tyre buzë detit duke shkrepur dhe publikuar foto tërheqëse.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.