Bacca besnikëri Milanit

0
SHPËRNDAJE

milBaccaReal Madridi dhe Bayern Munich interesohen  për një transferim të kolumbianit, por agjenti Sergio Barila ka mohuar këto zëra duke thënë se 29-vjeçari nuk do të lëvizë nga Milano.

“Është mirë kur shumë klube interesohen për të”, ka thënë Barila për MilanNews. “Është normale kur klubet të tilla janë duke e monitoruar një sulmues të madh”.

“Bacca është njëri prej sulmuesve më të mirë në botë, por ka kontratë me Milanin. Është shumë i lumtur këtu”.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.