Bacca gjithnjë e më afër West Ham

0
SHPËRNDAJE

13729023_1362750967085741_9143798753775132005_n
Carlos Bacca

West Ham dhe Milan kanë gjetur gjuhën e përbashkët dhe pritet vetëm pranimi nga lojtari për të realizuar këtë kalim. Megjithëse trajneri i ri Vincenzo Montella e pëlqen, klubi e ka bërë të qartë prej kohësh se i duhet ta shesë Carlos Baccan për arsye se i duhen para

Janë 30 milion euro që do ti përfitonte Milan në rast se kryhet shitja e sulmuesit kolumbi-an por nga ana tjetër futbollistit nuk i pëlqen shumë fakti që WestHam nuk merr pjesë në garat europiane dhe do preferonte kalimin diku tjetër ku mund të luajë, pse jo edhe në Ligën e Kampioneve.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.