Bacca reagon pas zemërimit të zëvendësimit nga Brocchi

0
SHPËRNDAJE

12950193_568535193324616_1448573759_nSulmuesi kolumbian Carlos Bacca iku i zemëruar drejt dusheve, pasi u zëvëndësua nga trajneri i ri Cristian Brocchi. Por nuk ka vonuar edhe ndjesa e lojtarit që pranon se ka gabuar me reagimin e tij ndërsa shfajsohet me intensitetin e lojës dhe dëshirën e madhe për ti ndihmuar ekipit. E Brocchi e ka përqafuar duke thënë: ” I madh, të bashkuar për të mirën e Milanit.”

S'KA KOMENTE

Comments are closed.