Bajerni “manita” ndaj Arsenalit të lodhur

0
SHPËRNDAJE

Skuadra bavareze e drejtuar nga Anceloti arrinë një fitore të madhe 5-1. Vendësit kanë shpartalluar pjesën e dyë ekipin e Arsenalit. Pjesa e parë u mbyllë 1-1 me golin e bukur të Robben. Sanchez barazon për londinezët. Ndërkohë që pjesa e dytë shoqërohet me gola nga Leëandoëski, Alcantara (2) dhe Mueller.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.