Bayern Munich zyrtarizon Douglas Costa

0
SHPËRNDAJE

“Shakhtar Donetsk dhe Bayern Munich ka arritur akordin për futbollistin Douglas Costa. Shifra e transferimit është 30 milion euro. Klubi I Shakhtar falenderon lojtarin për përiudhën e bashkëpunimit,”- bënë të ditur klubi ukrainas.

download

Tashmë bavarezët kanë një forcë më shumë në gjirin e tyre. Braziliani ka spikatur me lojën e tij në Ligën e Kampionëve dhe kjo ka bërë trajnerin Guardiola dhe klubin gjerman ta përfshijnë në planet e tyre.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.