Bakaj shënon golin e parë “kroat”

0
SHPËRNDAJE

Amir Rrahmani dhe Elis Bakaj e nisën nga minuta e parë sot në ndeshjen që RNK Split barazoi 2-2 në shtëpi ndaj Cibalia.

Bakaj shënoi golin e parë në minutën e 31-të, por skuadra e tij u ndal në barazimpasi miqëtë barazuan në minutën e 88-të, edhe pse RNK Spliti e kish mbyllur pjesën e parë me avantazhin e dy golave.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.