Bakaj shënon super gol në fitoren e Hapoel Ra’anana

0
SHPËRNDAJE

Elis Bakaj dhe menaxheri Elton Marini
Elis Bakaj dhe menaxheri Elton Marini

Elis Bakaj duket se është në një formë shumë të mirë edhe në ekipin e tij të ri. Mesfushori me tipare sulmuese është bërë protagonist me ekipin e Hapoel Ra’anana në miqësoren e fituar ndaj austriakëve të St. Polten me rezultatin 3-0. Bakaj ka shënuar një super gol në pjesën e parë të takimit, duke treguar kështu edhe njëher tjetër aftësitë e tij. Bakaj u transferua në këtë merkato tek ekipi izraelit nga ekipi bardheblu i Tiranës.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.