Balaj lë mesazhin e lamtumirës për Rijekën

0
SHPËRNDAJE

balajLegjionarët/ Pas 1 sezoni e gjysmë të kaluar tek Rijeka, Bekim Balaj tashmë është larguar zyrtarisht nga kjo skuadër dhe do të jetë pjesë e Terek Grozny në Rusi. Sulmuesi i Kombëtares ka zgjedhur rrjetet sociale për të dhënë mesazhin e lamtumirës:

Dua t’i them faleminderit të gjithë atyre që më mbështetën gjatë një viti e gjysëm që isha pjesë e NK Rijekës. Faleminderit shokëve të skuadrës dhe u uroj atyre gjithë të mirat, sëbashku me tifozërinë e zjarrtë”, ishte mesazhi i Bekim Balajt për ish ekipin e tij tashmë, Rijeka

Faksimile e postimit të Balajt
Faksimile e postimit të Balajt

S'KA KOMENTE

Comments are closed.