Balaj-Roshi, fillojnë sot kampionatin e tyre me Rijekën

0
SHPËRNDAJE

imageLegjionarët/ Lojtarët e kombëtares kuqezi, Bekim Balaj dhe Odise Roshi do të luajne sot ndeshjen e parë për sezonin e ri në kampionat. Skuadra e tyre, Rijeka, do t’a nisë sezonin e ri futbollistik në transfertë teksa do të udhëtojnë për t’u përballur me ekipinne Inter Zapresic. Sulmuesi shkodran Balaj pritet që të jetë titullar në këtë takim, ndërsa mesfushorit fierak që u transferua këtë verë në Kroaci, Roshi, nuk dihet nëse do të përfshihet në formacionin startues për këtë ndeshje apo jo.
image

S'KA KOMENTE

Comments are closed.