Balaj-Roshi nuk lenë “shenjë” ndaj Lokomotivës

0
SHPËRNDAJE

balaj terekTerek Grozny ku aktivizohet dy shqiptarët Balaj dhe Roshi është mposhtur 2-0 ndaj Lokomotivës 2-0 në fushën e këtyre të fundit.

Shqiptarët ishin titullarë. Ndërsa Roshi u zëvëndësua 25 minuta përpara përfundimit të sfidës. Balaj u aktivizua 90 minuta. Por që të dy lojtarët tanë nuk arritën të linin shenjë në këtë sfidë.

 

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.