Balaj shënon në fitoren e Terek

0
SHPËRNDAJE

balaj terekTerek Grozni fitoi sot në transfertë ndaj Ufa dhe golin e parë të takimit e shënoi Bekim Balaj i cili regjistroi golin e parë në një ndeshje zyrtare me skuadrën e tij.

Sulmuesi i Kombëtares u rikthye në formacion, dhe shënoi në minutën e 48-të, ndërsa Tereku fitoi 1-3. Roshi nuk ishte i grumbulluar në këtë ndeshje.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.