Balaj tjetër gol në Rusi (video)

0
SHPËRNDAJE

Sulmuesi Bekim Balaj po e gjen veten te skuadra ruse e Terek Grozny që kësaj radhe mundi Rostov që bën pjesë në grupet e Ligës së Kampioneve 2016-17 së bashku me Atletico Madrid, Bayern dhe PSV.

Shkodrani shënoi pas një kërcimi të bukur me kokë duke barazuar rezultatin 1-1 dhe pak caste më pas Terek kaloi në 2-1, rezultat që e ruajti deri në fund të takimit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.