Ballist Morina takohet me ish-gjeneralin e UÇK. Ka lidhje për ndeshjen me Serbinë?

0
SHPËRNDAJE

imageIsmail Morina, i njohur me nofkën Ballisti, është parë sot në një lokale në Prishtinë duke darkuar me deputetin e Vetëvendosjes, Rexhep Selimin.

Një lexues i Gazetës Express, ka dërguar këtë fotografi që edhe e dëshmon këtë takim.

Por, ende nuk dihet arsyeja se pse janë takuar Ballisti dhe Selimi. /Express

S'KA KOMENTE

Comments are closed.