Balotelli bën deklarata dashurie

0
SHPËRNDAJE

Mario Balotelli
Mario Balotelli

Balotelli po bën përpjekje për të  fituar besimin e trajnerit Mihajlovic, për një vend stabël në formacionin e Milanit.

Me gjithë paralajmërimet e shumta ai vazhdon të mbetet aktiv  në rrjetet sociale .
Para Derb-it  me Interin , Balotelli ka postuar një status në Instagram ku shkruan :

“E dua Ac Milan tani më shumë se kurrë”.

“Në të mirë dhe në të keqe forca Milan”.

Të shohim në qoftë se keto deklarata dashurie do ti sigurojnë një vend në formacion.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.