Balotelli dhe Klopp

0
SHPËRNDAJE

3,w=559,c=0.bild
Mario Balotelli

Ka nisur vetem pese ndeshje si titullar te Milan por ne dy takimet e fundit ka luajtur vertet mire Mario Balotelli i cili shpreson te binde kuqezinjte ta mbajne.

“Une nuk kthehem te Liverpool. Ajo qe dua eshte te rri te Milan, ne Liverpool nuk isha i lumtur. As me Klopp nuk pres te jete ndryshe,” – ka thene Balotelli ne televizionet italiane.

“Milan i ka parate te me mbaje. Keto ndeshje te mebtura do te bej sa te mundem te bind klubin te me mbaje,” – tha Balotelli, ndersa Adriano Galliani ka kohe qe e pranon deshiren e Marios te qendroje por edhe qe duhet te beje shume me teper ne menyre qe ta mbajne ne Milano.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.