Balotelli – Ja 11 klubet dhe një ligë e tërë e refuzuan transferim e tij këtë verë

0
SHPËRNDAJE

balo
E ardhmja e Mario Balotellit nuk është te Liverpooli, e gjitha kjo pasi trajneri Jurgen Klopp nuk e dëshiron atë në skuadër.
Agjenti i tij, Mino Raiola, është duke punuar intensivisht për t’i gjetur italianit një skuadër të re, por gjërat nuk po shkojnë sipas planit.
E gjitha kjo pasi asnjë skuadër nuk po dëshiron të ketë punë me Balotellin, ndërsa më poshtë keni klubet që e refuzuan sulmuesin gjatë kësaj merkato.
12. Liverpooli
11. AC Milan
10. Interi
9. Sampdoria
8. Chievo
7. Pescara
6. Napoli
5. Ajax
4.Sassuolo
3. Udinese
2. Besiktas
1. E gjithë liga kineze

S'KA KOMENTE

Comments are closed.