Balotelli. Kur talenti nuk mjafton

0
SHPËRNDAJE

BalotelliSipas Tabloideve Britanike situata e Mario Balotellit te Liverpuli po bëhet e rëndë.

Trajneri Rodgers nuk e ka grumbulluar Italjanin për dy takimet miqësore që Liverpul do të luajë sot me Helsinki,  dhe të dielën me Swindon Town.

Ai e ka lënë të stërvitet vetëm duke e përjashtuar nga grupi.

Balotelli u ble nga Liverpuli rreth 24 mln euro,por sot megjithëse Liverpuli e shet 10 mln euro askush nuk po afrohet për ta blerë.

Tashmë Balotelli duket se është vërtet një minë  me sahat që shpëthen kur se pret. Me gjithë talentin e padiskutueshëm që disponon askush nuk do të rrezikojë me të.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.