Balotelli më në fund gjen ekip

0
SHPËRNDAJE

mario-balotelli-3_BGSDuket se kalvari i turpshëm se kush do ta marrë Mario Balotellin do të përfundojë sot sipas shtypit francez që raporton se Nice e Ligue 1 e Francës do të firmosë me sulmuesin italian që nuk e donte më askush. Akordi është arritur dhe firma pritet sot thotë L’Ekipe që e bën transferimin fakt të kryer.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.