Balotelli ne pozicion te sikletshëm me në burrë?!

0
SHPËRNDAJE

Të martën në mbrëmje, Mario Balotelli nuk mundi të jepte kontributin e tij për Nisën në ndeshjen ndaj Monakos, e vlefshme për çerekfinalet e Kupës së Ligës së Francës.

Sulmuesi italian kishte problem me një nerv në pjesën e pasme të kofshës dhe në Instagram publikoi videon e seancës së fizioterapisë së cilës iu nënshtrua.

“Nuk është ashtu siç duket, ju betohem!!!” komentoi me shaka Mario Balotelli.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU