Balotelli: Rikthim në ekipin e zemrës

0
SHPËRNDAJE

3f1500c694ee0dc4f1019455c9d132fe-056-U2021820495619b-U1201076941963R1F-620x349@Gazzetta-Web_articolo
Balotelli pas vizitave mjekësore në klinikën “La Madonnina” në Milano.

“Gjithmonë e kam patur këtë klub në zemër”. Kështu është shprehur Mario Balotelli që ka zbarkuar në Milano, madje ka kryer edhe vizitat mjekësore dhe pritet të firmosë sot kontratën me Milan.

“Jam i lumtur që u ktheva këtu, por tani mjaft më me llafe. Koha për të punuar,” – janë fjalët e para të Balos pasi la Liverpool për të veshur edhe njëherë fanellën e Milan. Balotelli ka luajtur për një vit e gjysëm (2012-14) me kuqezinjtë duke shënuar 27 gola në 43 takime.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.