“Bankomati” Flamurtari

0
SHPËRNDAJE

Skuadra e Flamurtarit po kalon një moment të vështirë. Trajneri Magani ka vendosur ultimatumin e tij.

Padyshim, nëse nuk punon bankomati i Flamurtarit as Magani nuk do të rikthehet. Kjo për faktin se me përvojën e tij tekniku peqinas e di mjaft mirë se lojtarët e papaguar të bëjnë gjëmën dhe një sinjal të tillë e dhanë në humbjen turpëruese 4-0 ndaj Partizanit në “Elbasan Arena”.

Sot skuadra do të luajë në Laç, ndaj një rivali që kërkon patjetër fitoren. Ende s’dihet cili do të drejtojë skuadrën, por Mezani mund të jetë një zgjidhje e mirë. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.