Barcelona do paguajë klauzolën e Pjanic

0
SHPËRNDAJE

La Liga/ Skuadra e Barcelonës e ka shumë seriozisht transferimin Pjanic, teksa është e gatshme të paguajë klauzolën e tij Mesfushori i Romës është shprehur se ai kërkon që sezonin e ardhshëm të fitojë trofe she kjo gjë mund t’a shohë larg verdhekuqve.

Miralem Pjanic
Miralem Pjanic

Para pak ditësh u përfol se ishte Juventus ajo që pagoi klauzolën e tij, por siç duke vetë lojtari dëshiron të transferohet në La Liga. Drejtues të klubit blaugrana kanë pasur një takim me menaxherin e Pjanic dhe duket se janë të gatshëm të paguajnë klauzolën e mesfushorit, që kap shifren e 38 milionë Eurove.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.