Barcelona e nis me goleadë (video)

0
SHPËRNDAJE

Betis ka dalë me gjashtë gola nga “Camp Nou”, falë tregolëshit të Suarez dhe dy golave të Messit si dhe një goli të Arda Turan që në minutën e 6.

Castro shënoi dy herë për miqtë por Barcelona ishte spektakolare duke e mbyllur takimin e parë të sezonit 2016-17 me 6-2.

Gola të shumtë edhe në Sevilla ku vendasit fituan 6-4 ndaj Espanyol ndërsa Granada dhe Villareal shënuan nga një gol duke marrë nga një pikë secila.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.