Barcelona fiton me lehtësi (video)

0
SHPËRNDAJE

Tre gola në pjesën e parë, asnjëri prej tyre nga Messi, Neymar apo Suarez. Fitore e lehtë 3-1 e Barcelonës ndaj Celtic me autor Arda Turan, i riu El Haddadi dhe një autogol ndërsa për skocezët shënoi Griffiths. Zëvendësimet e shumta në pjesën e dytë shkaktuan shumë ndalesa duke e zbehur së tepërmi lojën e cila në pjesën e parë ishte e gjallë dhe mjaft e bukur.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.