Barcelona hedh sytë nga Verrati

0
SHPËRNDAJE

imageLa Liga/ Pas “ngrirjea” së negociatave me Paul Pogba, drejtuesit e Barcelonës e kanë kthyer vëmëndjen drejt një tjetër objektivi. Tashmë ata janë duke monitoruar situatën e italianit Marco Verrati. Mesfushori shtatshkurtër është drejt largimit nga PSG-ja, dhe deatinacioni më i mundshëm është Barcelona, që ka qënë gjithmon e interesuar për shërbimet e lojtarit. Ditët ne vijim pritet të fillojnë edhe bisedimet për këtë operacion.

SHPËRNDAJE
Artikulli paraprakGilman Lika 100% bardheblu
Artikulli tjetërSalah drejt Romës

S'KA KOMENTE

Comments are closed.