Barcelona – Juventus dhe karikatura e Goal.com

0
SHPËRNDAJE

Goal.com karikaturën e ditës i ka kushtuar përballjes me Barcelonës dhe Juventusit
Barcelona dhe Juventus do të përballen nesër në Camp Nou, nga ora 20:45, në kuadër të ndeshjes së kthimit të çerekfinales së Ligës së Kampionëve

Juventusi ndeshje e parë e ka fituar me rezultat 3:0, por Barcelona do të mundohet ta rikthej rezultatin siç e kishte bërë në ndeshjen ndaj PSG-së.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.