Barcelona – Juventus, karikaturat para edhe pas takimit

0
SHPËRNDAJE

Skuadra e Juventusit arriti të kualifikohej në gjysmëfinale të Ligës së Kampioneve pas barazimit 0-0 që arriti mbrëmë ndaj Barcelonës në “Camp Nou”.
Messi me shokët e kishte të pamundur për të depërtuar në “fortesën” e Juventusit e cila momentalisht ka mbrojtjen më të fortë në Europë.
Agjencia e lajmeve “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhe kryesore janë “MSN”-ja e Barcelonës dhe reparti difensiv i Juventusit.
Gianluigi Buffon shkrep aparatin për të nxjerrë fotografi Georgio Chiellini dhe Leonardo Bonuccin të cilët kanë peshkuar Messin-Suarez dhe Neymarin.

Karikatura para ndeshjes

Por me ate qe u pa ne fushe doli karikatura e re.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.