Barcelona, Miss Bum Bum kërkon rinovimin e Messit

0
SHPËRNDAJE

Suzy Cortez, e njohur si “Miss Bum Bum” është një tifoze e çmendur e Messit dhe Barcelonës. Ajo ka lançuar së fundmi #hashtagun #RenovaMessi (Rinovo o Messi)

S'KA KOMENTE

Comments are closed.