Barcelona nuk kalon dot autobuzin bardhezi

0
SHPËRNDAJE

Barcelona nuk arrinë “Remundatda” ndaj Juventusin në ndeshjen e kthimit për   fazën  cerek-finale të Uefa Champions League . Skuadra e Meesit & Co nuk mundën të kalojnë dot murin bardhezi duke u eliminuar nga Champions League pasi ndeshja e parë kishte përfunduar  3-0 në favor të bardhezinjëve të Alegrit . Ndeshje me raste të shumta nga të dyja kampet ,por ndeshja do të mbyllej me rrjetat e paprekura dhe në këtë mënyrë katalanasit do të  dilnin të eleminuar nga Camp Nou . Katër gjysëm finalistet e Champions Leagues janë Real Madrit , Juventus , Atletiko Madrit dhe Monaco , të cilat do mësojnë kundërshtarët e tyre ditën e premte ku do  të mbahet edhe shorti për fazën e gjysëm-finales .

S'KA KOMENTE

Comments are closed.