Barcelona pa probleme ndaj Atletikos (VIDEO)

0
SHPËRNDAJE

imageLa Liga/ Përfundon super sfida në kampionatin spanjoll midis Barcelonës dhe Atletiko Madritit me shifrat 2-1. Miqtë nga Madridi arrijnë të kalojnë të parët në avantazhë me Koken ndërsa katalanasit kthejnë gjithcka në favorin e tyre që në pjesën e parë fal Leo Messit dhe Suaresit . Një ndeshje spektakolare në Camp Now ku Barcelona merrë 3 pikë të arta duke nisur arratinë drejt titullit kampion. Atletiko Madrit e mbylli ndeshjen me 9 lojtarë. Felipe Louis në pjesën e parë dhe Godin në të dytën u ndëshkuan me kartona të kuq duke lënë Atletikon me 9 lojtarë.

Golat e ndeshjes

S'KA KOMENTE

Comments are closed.