Barcelona pa yje në “International Champions Cup”

0
SHPËRNDAJE

barcelonaEkipi i Barcelonës  ka udhëtuar drejt Amerikës ku do të zhvillojë  turneun  “International Champions Cup”.

Trajneri Luis Enrike nuk  ka grumbulluar  Nejmar, Mesi, Maskerano, Bravo dhe Dani Alvesh si edhe  Arda Turan dhe Aleiks Vidal kanë udhëtuar drejt Amerikës, por këta të fundit do ta ndjekin turneun nga tribuna, pasi FIFA ua pengon aktivizimin.

 

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.