Barcelona zbulon transferimin e radhës gabimisht

0
SHPËRNDAJE

La Liga/ Paco Alcacer do të jetë transferimi i radhës i Barcelonës.
Në faqen zyrtare të Barcelonës, aksidentalisht është postuar një fotografi e 22 vjeçarit, e cila është larguar menjëherë.

Barcelona ka disa ditë që ka qenë në negociata me Valencian për Alcacerin, dhe më në fund kanë arritur marrëveshjen.

Alcacer do të jetë një tjetër largim i madh nga Valencia, pas largimit të Shkodran Mustafit në drejtim të Arsenalit.
alc

S'KA KOMENTE

Comments are closed.