Barleti Volley shpallet përsëri kampion

0
SHPËRNDAJE

13094356_625487627606503_315273689059950969_n
Nga festimet pas fitores

Per te tretin vit radhazi, vajzat e Universitetit “Barleti” u shpallen kampione ne volejbollin per femra duke mundur ne finale vajzat e ekipit te Tiranes. Ekipi i drejtuar nga trajneri Hasan Gurabardhi nuk e diskutoi ne asnje moment trofeun teksa i fituan te treja ndeshjet finale per kete edicion 2015-16, nje sukses i bukur dhe mese i merituar ky per ekipin qe po e dominon bindshem kete sport ndonese ka nje histori jo me te gjate se nje dekade.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.