Basha dhe Bari fitore me vlera ndaj Breshias

0
SHPËRNDAJE

Bari fitoj ndaj Breshias. Migjen Basha ishte titullarë. Takimi u mbyllë në shifrat 2-0 për skuadrën vendëse. Ndërkohë që shqiptari Emanuele Ndoj nuk është aktivizuar, por ka qenë pjesë e pankinës së Breshias.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.